Ekologická soutěž

Ekologická soutěž
10.10.2017
20. září jsme se zúčastnili podzimního kola Ekologické soutěže. Byla to první přírodovědná soutěž v tomto školním roce.

Děti soutěžily v botanické zahradě v Rakovníku, kde pro ně byly připraveny stezky s otázkami různé obtížnosti pro různé věkové kategorie. Téma nebylo lehké. Znělo "Biosvět v nás a kolem nás". Téma opravdu široké. Naši žáci si s ním skvěle poradili. Vystoupali i na stupně vítězů a za odměnu si odnesli nejen diplomy a drobnosti pro radost, ale i masožravé rostliny.

Nejlepší naše dvojice obsadily v okresním zápolení třetí místa. V kategorii 4.-5. třída to byla Simona Laňková a Tereza Jakubská. Mezi staršími v kategorii 8.-9. ročník to byla děvčata Monika Maroušková a Nela Fraňková.

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

 Fotogalerie