Stolní tenis

14. 11. 2017

Ve čtvrtek 19. 11. se konalo okresní kolo ve stolním tenise. Naše škola vyslala 6 týmů (dva týmy chlapců a čtyři týmy dívek). Turnaj se rozehrál po osmé hodině a „pingpongové boje“ trvaly do půl druhé. Naši žáci dopadli takto:

Kategorie

Umístění

OKRESNÍ KOLO

Hráči

Umístění

KRAJSKÉ KOLO

Mladší dívky

1. místo

Deverová Lucie

Medunová Tereza

 

5. - 6. místo

Čechová Klára

Komendová Bela

 

Starší dívky

 

2. místo

Bílková Karolína Tkačuková Michaela

Knorová Emma

 

4. místo

Novotná Michaela

Štillerová Tereza

 

Mladší chlapci

 

3. místo

Ostaš Jakub

Sabo Jiří

Ostaš Matěj

 

Starší chlapci

 

1. místo

Pacourek Matěj Sušánka Robin

Toráč Marcel

3. místo

KRAJSKÉ KOLO

 

Pro mladší kategorie se bohužel krajské kolo nekoná, takže postoupilo pouze družstvo starších chlapců.

Ti odjeli v pátek 3. 11. do Poděbrad poměřit síly s ostatními soupeři z kraje. Přihlásilo se pět družstev. Systém byl jednoduchý – každý s každým. První dva soupeře jsme nedokázali přehrát. Naše hra se ale každým zápasem zlepšovala. Další dva zápasy jsme nenechali náhodě a jasně je vyhráli. Tento výkon znamenal celkové 3. místo.

Velká gratulace a poděkování chlapcům k výborné reprezentaci naší školy.